Cena Bitcoin Cash (BCH) Could Dump Harrrrrd Jeśli wystąpi podział łańcuchów listopadowychBitcoin Cash split 2020

Ponieważ uczestnicy sieci Bitcoin Cash nadal nie zgadzają się co do tego, jakie zmiany zostałyby wprowadzone do podstawowego oprogramowania sieci, społeczność może być świadkiem ciężkiej pracy lub podziału jeszcze w tym roku.

Na czele z Amaury Sechet i wspierane przez byłego Bitcoin Profit CEO Jihan Wu, który podobno posiada ponad milion monet BCH, zwolennicy ABC są nadal zdeterminowani, aby kontynuować realizację sieci przed BCHN propozycji przyjść listopad.

Niedawno Sechet ujawnił plany planu modernizacji BCHN, który w dużej mierze pokrywa się z jego propozycją ABC wdrożenia zaktualizowanej wersji algorytmu planu finansowania infrastruktury (IFP). Kluczowym wymogiem w ramach algorytmu jest przekazanie przez górników 12,5 proc. wszystkich nagród blokowych na rozwój Bitcoin Cash.

W lutym górnicy sieci zagłosowali przeciwko IFP v1.0, ponieważ w tym czasie pojawiły się obawy o bezpieczeństwo górników i zwiększoną zmienność.

Górnicy z BCH argumentowali, że grupa Sechet nie komunikowała się z nimi w celu określenia wykonalnego rozwiązania korzystnego dla wszystkich uczestników sieci. Uważają oni, że orędownictwo ABC stale tworzyło ogromny podział między stronami za pośrednictwem propozycji IFP.

Jednak w ostatnim posunięciu, aby zjednoczyć zarówno zwolenników ABC jak i BCHN, Sechet podkreślił w swoim średnim stanowisku, że planowana modernizacja BCHN będzie zawierała dwie istotne zmiany, takie jak wdrożenie algorytmu aserti3-2d (ASERT) oraz ulepszonego IFP V2.0 w postaci „Reguły bazy monet“.

Proponowany algorytm ASERT został opracowany przez jednego z wpływowych członków obozu BCHN, Jonathana Toomima.

Propozycja Toomima dotycząca algorytmu ASERT miałaby zostać wdrożona przed kontrowersyjnym algorytmem Grasberga, który został wcześniej poparty przez Secheta.

Niezadowolona z kompromisu Secheta, grupa górników Bitcoin Cash powiedziała, że uważają, że porażka doświadczona w ABC IFP V1.0 może jeszcze zostać powtórzona w zaktualizowanej wersji i zdecydowała się całkowicie przejść na BCHN.

Dlaczego wartość Bitcoin Cash (BCH) może się załamać, jeśli sieć ulegnie podziałowi

Ponieważ posunięcie Secheta do zjednoczenia walczących stron nie wydaje się wystarczające dla górników BCH, sieć może się w końcu rozbić, a to może oznaczać co najmniej chwilowy spadek ceny monety BCH.

To dlatego, że duża ilość BCH do ponad miliona (około 315 000 000 dolarów) jest w posiadaniu Sechet’s obozu, zwłaszcza Wu, którzy mogą prawdopodobnie zrzucić monety, aby zebrać fundusze na sponsorowanie wizji ABC BCH i woo deweloperów lub górników do wspierania projektu.

Takie działanie nieuchronnie doprowadzi do ostrego krachu w cenie monet BCH, gdy rynek jest niedźwiedzi. Jeśli jednak zdecydują się wyładować ponad milion monet BCH, gdy rynek jest byczy, ich wartość nie ulegnie znacznemu obniżeniu, ponieważ rynek je wchłonie i zapobiegnie bezpośredniemu zagrożeniu dla wartości monety.

Czas pokaże teraz, czy oba walczące obozy BCH osiągną kompromis kiedykolwiek przed listopadową aktualizacją. Jeśli tego nie zrobimy, cena BCH prawdopodobnie znajdzie się znacznie poniżej prasowego limitu czasowego w wysokości 5,9 mld dolarów i ceny 315 dolarów.

Powszechnie wiadomo, że Bitcoin Cash split, który narodził się na BitcoinSV w listopadzie 2018 roku, przyczynił się do dna rynku kryptograficznego i nie wiadomo, jak niekorzystnie BCH, a może cały rynek kryptograficzny zareagowałby na kolejny wysokoprofilowy split łańcucha.